Näyttelytuloksia 2019:


Tulokset  2000; 2001;2002;2003; 2004; 2005; 2006; 2007; 2008; 2009; 2010; 2011; 2012; 2013; 2014; 2015; 2016;2017; 2018; 2019

Ilmoita puuttuvia tai korjattavia tuloksia Mirja Parkkoselle.


Kitee 14.4.2019. Tuomarina Hedi Kumm, Viro.

Musta & Ruskea; Urokset:
Old Harbor's Honey I'm Home JUN HYL
Ch Basnauz Black Bernardo VAL ERI 1 SA PU 1 ROP
Narttu:
Old Harbor's Harmony JUN ERI 1 SA PN 1 SERT VSP

Muut värit; Urokset:
Ginger Joe Visada Kartu JUN ERI 1 SA PU 1 SERT VSP
Vortex Wind Born To Be Free NUO ERI 1 SA PU 2 VARA-SERT
Nartut:
Tregai Christy AVO ERI 1 SA PN 2 SERT
Ch Leniences Oneida VAL ERI 1 SA PN 1 ROP
Ch Tytti VET ERI 1 SA PN 3 VARA-SERT ROP-VET.
Ch Usvarannan Taikayön Lumous VET ERI 2 SA PN 4
Valkoinen; Narttu:
Pieniballeriina NUO ERI 1 SA PN 1 SERT ROP


Vaasa KV 13.4.2019. Tuomareina Susanne Wendell (m & r + v) ja Veli-Pekka Kumpumäki* (mv). Ryhmätuomarina toimi Tomas Rohlin, Tanska.

Musta & Ruskea; Uros:
Ch Famenhoffin Dream Come True VAL ERI 1 SA PU 1 CACIB ROP RYP 4
Narttu:
Ch Basnauz Black Brie VAL ERI 1 SA PN 1 cACIB VSP

Muut värit; Urokset*:
Tariquun O'Boy PEK 1 KP ROP-PENTU
Baileydream's Fievel NUO ERI 1 SA PU 1 SERT CACIB ROP
Ch Baileydream's Aragorn VAL ERI 3
Ch Emmaboda Wentzi VAL ERI 2 SA PU 3
Ch Tupsulan Baristo Kahvinmakuinen VAL ERI 1 SA PU 2 VACA
Nartut:
Eswood Feiner Kleiner Panda PEK 1 KP VSP-PENTU
Basnauz Bt Bardot JUN H
Mustan Nuukan Uuden Vuoden Serafiina JUN ERI 2
Talisman Goldmarie JUN ERI 1 SA PN 2 SERT
Veralan Merenneito NUO EH 1
Emmaboda Ucarina AVO ERI 1 SA PN 4 VARA-SERT
Ch Ravasgang's Be Miss Fancy VAL ERI 2 SA PN 3 VACA
Ch Ticapon Your Reward VAL ERI 4
Ch Tirhan Travel Bug VAL ERI 1 SA PN 1 CACIB VSP
Ch Zibacan Brave Heart VAL ERI 3 SA

Valkoinen; Uros:
Ch Mosjöns Noah VAL ERI 1 SA PU 1 SERT CACIB ROP FI MVA
Nartut:
Ch Kurjenpolun Erysipéle Eileithyia VAL ERI 1 SA PN 1 CACIB VSP
Ch Ukontuulen Jääkukka VAL EH 2


Lahti KV 30.3.2019. Tuomarina Lililan Fogh Christensen, Tanska.

Musta & Ruskea; Urokset:
Tirhan Elite Coupe JUN EVA
Cadinan Sisu NUO ERI 2
Ramovet's Demodex NUO ERI 1 SA PU 2 SERT VACA => CACIB
Ch Tempore By The Way VAL ERI 1 SA PU 1 CACIB ROP
Ch Tregai Scorpion VET ERI 1 SA PU 3 ROP-VET.
Nartut:
Old Harbor's Harmony JUN ERI 1
Amorelie Von Der Oderinsel NUO EH 1

Muut värit; Urokset:
Baileydream's Frodo JUN ERI 1 SA PU 3 VARA-SERT
Pienenpolun Nuutti NUO ERI 1
Old Harbor's Follow Your Heart AVO ERI 1 SA PU 2 SERT VACA
Ch Baileydream's Aragorn VAL ERI 2 SA PU 4
Ch Peterline Toy Regtime VAL ERI 1 SA PU 1 CACIB ROP
Ch Solvargens Be My Number One VAL ERI 3 SA
Nartut:
Tirhan BT Puzzled AVO EH 2
Ch Tirhan Jealous Sky AVO ERI 1 SA
Tirhan Notting Hill AVO EH 3
Ch Leniences Oneida VAL ERI 2 SA PN 3 VACA => CACIB
Ch Ticapon Your Reward VAL ERI 1 SA PN 1 CACIB VSP
Ch Tirhan Travel Bug VAL ERI 3 SA PN 4
Ch Tirhan Supergirl VET ERI 1 SA PN 2 ROP-VET.

Valkoinen; Narttu:
Cirikit Balleriina AVO ERI 1


Turku KV 23.3.2019. Tuomarina Andrzej Kazmierski, Puola.

Musta & Ruskea; Uros:
Mylegend Moonshine JUN EH 2
Old Harbor's Haters Gonna Hate JUN ERI 1 SA PU 2 VARA-SERT
Pienenpolun Priha AVO ERI 1 SA PU 1 SERT CACIB VSP
Ch Black Berry Av Eas Garden VET ERI 2
Ch Ticapon Abby's Boy VET ERI 1 SA PU 3 ROP-VET.
Nartut:
Amorelie Von Der Oderinsel NUO H
Glamsquad Miss Mini AVO ERI 1 SA PN 2 SERT VACA FI MVA
Ch Pienenpolun Unelman Kaunotar VAL ERI 1 SA PN 1 CACIB ROP C.I.B.

Muut värit; Urokset:
Ricis PEK 1 KP ROP-PENTU
Damirazin Ceskustähti NUO ERI 1
Pienenpolun Hurmuri AVO ERI 1 SA PU 2 VARA-SERT VACA
Ch Graubube Meisterwerk VAL ERI 2 SA PU 3
Ch Pienenpolun George Clooney VAL ERI 3
Ch Saliut Juodas Aksomas VAL ERI 1 SA PU 1 SERT CACIB ROP FI MVA
Nartut:
Candybay's Baller Rosalie PEK 1
Candybay's Översöt Ancelina JUN ERI 1
Kotapihan Freya JUN EH 2
Candybay's Älva Elayne NUO ERI 2
Gilé NUO ERI 1 SA PN 1 SERT CACIB VSP
Ch Pienenpolun Miss Iines AVO ERI 1 SA PN 2 VACA
Ch Candybay's Calamity Jane VET ERI 1 SA PN 3 ROP-VET.
Ch Candybay's Extreme Tancute VET ERI 2
Kasvattajaluokka:
Candybay's kennel KAS 1 KP ROP-KASV.

Valkoinen; Nartut:
Abby Von Den Weissen Herzögen JUN ERI 2 SA PN 4 VARA-SERT
Ralettes Jugendliebe Lyyti JUN ERI 1 SA PN 2 SERT
Cirikit Balleriina AVO EH 1
Ch Jenkkin's Arctic Queen VET ERI 1 SA PN 1 ROP ROP-VET.
Ch Ralettes Schneemädchen VET ERI 2 SA PN 3


Korpilahti 17.3.2019. Tuomarina Reino Korpela.

Musta & Ruskea; Uros:
Old Harbor's Haters Gonna Hate JUN ERI 1 SA PU 1 SERT VSP
Nartut:
Mustaojan Oreo JUN ERI 1
Ch Basnauz Black Brie AVO ERI 2 SA PN 2
Old Harbor's Choco Colada AVO ERI 1 SA PN 1 SERT ROP

Muut värit; Urokset:
McQuinn's I Took The Prize JUN ERI 1 SA PU 2 VARA-SERT
Old Harbor's Game Is On JUN EH 3
Pienenpolun Kapteeni Nemo JUN ERI 2
Damirazin Catseenvangitsija NUO ERI 1 SA PU 3
Aristo Z Temnych Noci AVO ERI 1 SA PU 1 SERT ROP FI MVA
Narttu:
Pienenpolun Victoria JUN ERI 1 SA PN 1 SERT VSP

Valkoinen; Urokset:
Fores Vyzel JUN ERI 1 SA PU 1 SERT ROP
Ch Pyryhelmin Amadeus VET ERI 1 SA PU 2 ROP-VET.
Nartut:
Damirazin Fifti-Fifti JUN EH 1
Thomdy Dom's Hilla Hania AVO ERI 1 SA PN 2 SERT
Ch Lecibsin Theme Song VET ERI 1 SA PN 1 VSP VSP-VET.


Orimattila erikoisnäyttely 10.3.2019. Tuomareina Lothar Mende, Saksa (m&r*) ja Pirjo Aaltonen (mv & v).

Musta & Ruskea; Urokset*:
Cadinan Valtteri JUN ERI 2 SA
Mylegend Moonshine JUN ERI 1 SA VSP-juniori
Ramovet's Demodex NUO ERI 1 SA PU 4 VARA-SERT
Tempore Answer Is NUO ERI 2 SA
Gritty Wiggle's Captain Hook AVO ERI 3 SA
Pienenpolun Priha AVO ERI 1 SA PU 3 SERT
Tabdog Diamonds Delightful Dallas AVO ERI 2 SA
Ch Basnauz Black Bernardo VAL ERI
Ch Basnauz Charlie Brown VAL ERI
Ch Gritty Wiggle's Alejandro VAL ERI
Ch Gritty Wiggle's Care Bear VAL ERI 4
Ch Korianmäen Kasper VAL ERI
Ch Pienenpolun Jämerä VAL ERI
Ch Sallaisen Mamman Mussukka VAL ERI 1 SA PU 1 VSP
Ch Tempore By The Way VAL ERI
Ch Tempore Free Kick VAL ERI 2 SA
Ch Tempore Knows Best VAL ERI 3
Ch Almond Tree's What A Devil VET ERI 3
Ch Magical Rose's Aim For The Trick VET ERI 4
Ch Tempore Brand Name VET ERI 2 SA
Ch Ticapon Abby's Boy VET ERI 1 SA PU 2 ROP-vet. BIS 3-vet.
Nartut:
Eve's Dreams Amethyst PPEK 3 (5-7 kk)
Magical Rose's I'm Raving PPEK 2 KP (5-7 kk)
Pienenpolun Kaneli PPEK 1 KP PN 2 (5-7 kk)
Jetulan Hemaiseva Helena PEK 1 KP PN 1 ROP-PENTU BIS 3-PENTU
Mustaojan Oreo JUN ERI 2 SA
Pienenpolun Lady Ronja JUN ERI 1 SA ROP-juniori
Pienenpolun Lady Rosita JUN ERI 3
Amorelie Von Der Oderinsel NUO EVA
Ayla VOm Halmay NUO EH
Basnauz Black Lisette NUO ERI 3 SA
Cadinan Stara NUO ERI 1 SA PN 4 VARA-SERT
Pienenpolun Miss Sabrina NUO ERI 4
Ticapon Little Love NUO ERI 2 SA
Basnauz Black Brie AVO ERI 1 SA PN 2 SERT FI MVA
Mustaojan Moonlight Serenade AVO ERI 2 SA
Ch Cadinan Iki Ihana VAL ERI
Ch Gritty Wiggle's Avicii VAL ERI 4
Ch Pasifixin Racy VAL ERI
Ch Pienenpolun Lady Betty VAL ERI
Ch Pienenpolun Lady Ninja VAL ERI 2 SA
Ch Pienenpolun Miss Macy VAL ERI 3
Ch Pienenpolun Miss Vinha VAL ERI 1 SA PN 1 ROP BIS 3
Ch Almond Tree's Kleopatra VET ERI 1 SA PN 3 VSP-VET.
Ch Cadinan Fresh Fantacy VET ERI 4
Ch Pienenpolun Lady Pernilla VET ERI
Ch Tempore Aber Doch VET ERI
Ch Tempore Giggle Wiggle VET ERI 3
Ch Tempore Name Game VET ERI 2 SA
Kasvattajaluokat:
Basnauz kennel KAS 4 KP
Cadinan kennel KAS 1 KP BIS 3-kasv.
Gritty Wiggle's kennel KAS 3 KP
Pienenpolun kennel KAS 2 KP
Jälkeläisluokka:
Ch Candidus Elli Z Gipova JÄK 1 KP ROP-JÄLK. BIS 2-JÄLK.

Muut värit; Urokset:
Leniences Zypher PEK 1 KP ROP-PENTU BIS 2-PENTU
Sun-Power's Lyman Zibelino PEK 2
Baileydream's Fievel JUN ERI
Baileydream's Frodo JUN ERI 3
Cinnan Little Mister Martin JUN ERI 2 SA
Foxy Nose Ultra Sonic JUN EH
Kastanjan Fenton JUN H
Mustaojan Pablo JUN ERI 4
Pienenpolun Kapteeni Nemo JUN H
Pienenpolun Mister Sulo JUN ERI
Ticapon Made To Shine JUN ERI 1 SA VSP-juniori
Pienenpolun Nuutti NUO H
Valerina Ross Night Light NUO ERI 1
Magnumin Jon Snow AVO H
Old Harbor's Follow Your Heart AVO ERI 3
Sun-Power's Bt Mr Jaajo AVO ERI 1 SA SERT
Tirhan Ultimate Avenger AVO ERI 2 SA VARA-SERT
Ch Baileydream's Aragorn VAL ERI 2 SA PU 2
Ch Graubube Meisterwerk VAL ERI
Ch Korianmäen Lord Lancelot VAL ERI
Ch Pienenpolun Angry Birds VAL ERI
Ch Pienenpolun George Clooney VAL ERI
Ch Solvargens Be My Number One VAL ERI 1 SA PU 1 VSP
Ch Tirhan Lucky Break VAL ERI 3 SA PU 3
Ch Tirhan Xtra Factor VAL ERI 4 SA PU 4
Ch Tirhan Yuppidoo VAL EH
Ch Pienenpolun Pikku Kettu Vuk VET ERI 1 SA ROP-VET. BIS 1-VET.
Ch Yno Von Den Kleinen Zwergen VET ERI 2
Nartut:
Candybay'sd Baller Rosalie PPEK 1 KP PN 1 VSP-PENTU (5-7 kk)
Korianmäen Valentina PEK 1 KP PN 2
Candybay's Översöt Ancelina JUN ERI 2 SA
Cinnan Lovely Miss Matilda JUN ERI 4
Pienenpolun Victoria JUN EH
Solvargens Be My Yang JUN EH
Ticapon Makes Me Smile JUN ERI 1 SA ROP-juniori BIS 3-juniori
Vortex Wind C'est Jolie JUN ERI 3
Candybay's Zumba Layla NUO ERI 2
Candybay's Älva Elayne NUO ERI 1
Korianmäen Silver Moon Queen NUO EH 3
Pienenpolun Lady Finlandina NUO EH 4
Baileydream's Duffy AVO ERI 3
Bantamgirl AVO ERI
Mustaojan Idoli AVO ERI 4
Picantin Evelynn AVO EH
Pienenpolun Lapin Timantti AVO ERI 2 SA PN 4 VARA-SERT
Tariquun Vintage Viola AVO ERI
Tirhan BT Puzzled AVO ERI
Tirhan Jealous Sky AVO ERI 1 SA PN 2 SERT FI MVA
Ch Basnauz Bt Amalia VAL EH
Ch Candybay's Moony Contessa VAL ERI
Ch Candybay's Tender Dayzee VAL ERI
Ch Korianmäen Jacqueline VAL ERI
Ch Leniences Oneida VAL ERI 4 SA
Ch Pienenpolun Miss Lila VAL ERI
Ch Ticapon Your Reward VAL ERI
Ch Tirhan New York Sour VAL ERI 2 SA PN 3
Ch Tirhan Travel Bug VAL ERI 1 SA PN 1 ROP BIS 2
Ch Tirhan Under Fire VAL ERI
Ch Tregai Glory Of Love VAL ERI 3 SA
Ch Candybay's Extreme Tancute VET ERI
Ch Leniences Latoya VET ERI 3 SA
Pirmese Cinderella VET ERI
Ch Tirhan Pearly Bay VET ERI 2 SA
Ch Tirhan Supergirl VET ERI 1 SA VSP-VET.
Tirhan Tuhkimo VET ERI 4
Kasvattajaluokat:
Baileydream's kennel KAS 4 KP
Candybay's kennel KAS 3 KP
Pienenpolun kennel KAS 2 KP
Tirhan kennel KAS 1 KP ROP-kasv. BIS 2-KASV.
Jälkeläisluokka:
Ch Yno Von Den Kleinen Zwergen JÄK 1 KP BIS 3-JÄLK.

Valkoinen; Urokset:
Lumitarinan Dynaaminen Donner JUN EVA
Pasifixin Lumi Hessu NUO ERI 1 SA PU 3 SERT
Ch Thomdy Dom's Dimanto VAL ERI 1 SA PU 1 ROP BIS 1
Ch Pyryhelmin Amadeus VET ERI 1 SA PU 2 ROP-VET. BIS 4-VET.
Narttu:
Tregai Snowflake Lizzie NUO ERI 1 SA PN 1 SERT VSP


Joensuu NORD 3.3.2019. Tuomarina Goran Gladic.

Musta & Ruskea; Uros:
Ch Basnauz Black Bernardo VAL ERI 1 SA PU 1 NORD SERT ROP
Nartut:
Old Harbor's Harmony JUN ERI 1 SA PN 2 VARA-SERT NORD VARA-SERT
Obisan Hulivili Hilima AVO ERI 1 SA PN 1 SERT NORD SERT VSP

Muut värit; Urokset:
Ticapon Made To Shine JUN ERI 1 SA PU 1 SERT NORD SERT VSP
Vortex Wind Born To Be Free NUO ERI 1 SA PU 2 VARA-SERT NORD VARA-SERT
Nartut:
Lumous AVO ERI 1 SA PN 3 SERT
Tanssitassun Cha Cha AVO ERI 2
Ch Pienenpolun Lady Helmi VAL ERI 2 SA PN 2 NORD VARA-SERT
Ch Tirhan Travel Bug VAL ERI 1 SA PN 1 NORD SERT ROP

Valkoinen; Uros:
Damirazin Edustuskelpoinen JUN ERI 1 SA PU 1 SERT NORD SERT ROP


Pello 3.3.2019. Tuomarina Harry Tast.

Musta & Ruskea; Nartut:
Puhtituulen Silkkiliina VET ERI 1 ROP-VET.

Muut värit; Nartut:
Vortex Wind C'est La Beauté JUN ERI 1 SA PN 1 SERT ROP

Valkoinen; Narttu:
Lumitarinan Diivan Kuiskaus NUO EH 1


Joensuu KV 2.3.2019. Tuomarina Perttu Ståhlberg.

Musta & Ruskea; Uros:
Ch Kasper VAL ERI 1
Narttu:
Ch Pienenpolun Lilla Milla VET ERI 1 SA PN 1 ROP ROP-VET.

Muut värit; Urokset:
Baileydream's Fievel JUN EH 1
Ticapon Made To Shine JUN EH 2
Metsäkaarteen Sulo Elämän Valo NUO ERI 1
Vortex Wind Born To Be Free NUO ERI 2
Nartut:
Korianmäen Tirlittan JUN EH 1
Lumous AVO EH 1
Tanssitassun Cha Cha AVO EH 2
Ch Tirhan Travel Bug VAL ERI 1 SA PN 1 CACIB ROP

Valkoinen; Urokset:
Damirazin Edustuskelpoinen JUN ERI 1 SA PU 1 SERT ROP
Ch Lecibsin Thunderbolt VAL ERI 1 SA PU 2 CACIB


Pello 2.3.2019. Tuomarina Jouko Leiviskä.

Musta & Ruskea; Nartut:
Leinikan Äärettömän Söpö AVO H
Puhtituulen Silkkiliina VET ERI 1 SA PN 1 SERT ROP ROP-VET.

Muut värit; Nartut:
Vortex Wind C'est La Beauté JUN ERI 1 SA PN 2 SERT
Ch Zibacan Brave Heart VAL ERI 1 SA PN 1 ROP


Huittinen 10.2.2019. Tuomarina Esa Ruotsalainen.

Musta & Ruskea; Uros:
Candybay's Zayn Make My Day NUO ERI 1
Narttu:
Tariquun Black Unicorn AVO H

Muut värit; Urokset:
Old Harbor's Follow Your Heart NUO ERI 1 SA PU 2 VARA-SERT
Tupsulan Baristo Kahvinmakuinen AVO ERI 1 SA PU 1 SERT ROP FI MVA
Nartut:
Rimini JUN ERI 1 SA PN 1 SERT VSP
Candybay's Xenia Sunray AVO EH 2
Tariquun Vintage Viola AVO ERI 1

Valkoinen; Uros:
Pasifixin Lumi Hessu NUO ERI 1 SA PU 1 SERT ROP
Nartut:
Abby Von Den Weissen Herzögen JUN H
Joutsenvaaran Billa Bonga JUN HYL
Ralettes Jugendliebe Lyyti JUN ERI 1


Parkano 2.2.2019. Tuomarina Jouko Leiviskä; myös BIS-veteraanit.

Musta & Ruskea; Uros:
Ch Ticapon Abby's Boy VET ERI 1 VSP-VET.
Nartut:
Bessi AVO EH 1
Ch Pienenpolun Lady Pernilla VET ERI 1 SA PN 1 ROP ROP-VET. BIS 4-VET.

Muut värit; Urokset:
Cinnan Little Mister Martin JUN ERI 1 SA PU 1 SERT ROP
Ticapon Made To Shine JUN EH 2
Ch Graubube Meisterwerk VAL EH 1
Ch Korianmäen Lord Lancelot VAL H
Nartut:
Korianmäen Silver Moon Queen JUN EH 2
Talisman Goldmarie JUN EH 1
Pienenpolun Lady Maria Magdalena NUO EH 1
Eswood Das Smuckstuck AVO H
Ch Leniences Oneida VAL ERI 1 SA PN 1 VSP

Valkoinen; Uros:
Pasifixin Lumi Hessu NUO ERI 1 SA PU 1 SERT ROP


Ilomantsi 19.1.2019. Tuomarina Markku Kipinä.

Muut värit; Nartut:
Kotapihan Freya JUN ERI 1
Tregai Christy AVO ERI 1


Turku KV 19.1.2019. Tuomarina Paula Rekiranta.

Musta & Ruskea; Urokset:
Candybay's Zayn Make My Day NUO ERI 2
Tempore Answer Is NUO ERI 1 SA PU 2 SERT VACA
Ch Famenhoffin Dream Come True VAL ERI 1 SA PU 1 CACIB ROP
Ch Tempore By The Way VAL ERI 2 SA PU 4
Ch Tempore Brand Name VET ERI 1 SA PU 3 ROP-VET.
Ch Tempore Rocky Mountain VET ERI 2
Ch Ticapon Abby's Boy VET ERI 3
Kasvattajaluokka:
Tempore kennel KAS 1 KP ROP-KASV.

Muut värit; Urokset:
Dark Darling Jori JUN EH 2
Ticapon Made To Shine JUN ERI 1 SA PU 4 SERT
Dzhey Djoker S Beregov Nevi NUO ERI 1
Ch Tirhan Xtra Factor AVO ERI 1 SA PU 2 VACA
Ch Graubube Meisterwerk VAL ERI 2 SA PU 3
Ch Solvargens Be My Number One VAL ERI 1 SA PU 1 CACIB ROP
Nartut:
Candybay's Översöt Ancelina JUN ERI 2 SA
Ticapon Makes Me Smile JUN ERI 1 SA PN 1 SERT VSP
Candybay's Zumba Layla NUO EH 2
Candybay's Älva Elayne NUO ERI 1 SA
Hugo Haus Raduzhnaya Businka NUO EH 3
Candybay's Xenia Sunray AVO H
Kleintrouble My Sunbeam AVO ERI 1 SA PN 2 VARA-SERT CACIB
Tirhan Jealous Sky AVO ERI 2 SA PN 4 VACA
Ch Candybay's Moony Contessa VAL ERI 1 SA
Ch Candybay's Extreme Tancute VET ERI 2
Candybay's Famous Fay VET ERI 3
Lecibsin Tangerine VET ERI 4
Ch Tirhan Supergirl VET ERI 1 SA PN 3 ROP-VET.
Kasvattajaluokka:
Candybay's kennel KAS 1

Valkoinen; Urokset:
Zefir Sharmel JUN ERI 1 SA PU 2 SERT
Ch Lecibsin Fill The Bill VET ERI 1 SA PU 1 ROP ROP-VET.
Narttu:
Abby Von Den Weissen Herzögen JUN EH 1


Kajaani KV 13.1.2019. Tuomarina Roberto Schill, Romania.

Musta & Ruskea; Urokset:
Cadinan Sisu JUN ERI 2
Mylegend Moonshine JUN ERI 1 SA PU 3 SERT
Pienenpolun Karhunmarja NUO EH 1
Leinikan Ainoa Adonis AVO EH 1
Ch Basnauz Black Bernardo VAL ERI 1 SA PU 1 CACIB ROP
Ch Famenhoffin Candy King VAL ERI 2 SA PU 2 VACA
Ch Gritty Wiggle's Alejandro VAL ERI 3
Ch Mustaojan Merkurius VAL ERI 4
Ch Sallaisten Mamman Mussukka VAL EH
Ch Magical Rose's Aim For The Trick VET EH 1
Nartut:
Leinikan Becky Lou JUN EH 1
Pienenpolun Lady Ronja JUN EH 2
Basnauz Black Lisette NUO ERI 1 SA PN 2 VARA-SERT VACA
Ticapon Lots Of Love NUO ERI 2 SA PN 3
Pienenpolun Miss Vinha AVO ERI 1 SA PN 1 SERT CACIB VSP FI MVA
Ch Pienenpolun Lilla Milla VET EH 3
Ch Pienenpolun Olivia VET ERI 2
Ch Puhtituulen Silkkiliina VET ERI 1 SA PN 4 ROP-VET.
Kasvattajaluokka:
Pienenpolun kennel KAS 1 KP ROP-KASV.

Muut värit; Urokset:
Kastanjan Fenton JUN EH 1
Lari AVO H
Ch Baileydream's Aragorn VAL ERI 1 SA PU 1 CACIB VSP
Ch Emmaboda Wentzi VAL EH 3
Ch Pienenpolun George Clooney VAL ERI 2 SA PU 2 VACA => CACIB
Nartut:
Korianmäen Tirlittan PEK 1
Veralan Merenneito JUN EH 2
Vortex Wind C'est La Beauté JUN ERI 1 SA PN 3 VARA-SERT
Pienenpolun Lady Finlandina NUO ERI 1 SA
Pienenpolun Lady Elsa AVO EH 2
Ravasgang's Be Miss Fancy AVO ERI 1 SA PN 1 SERT CACIB ROP FI MVA
Ch Graubube Orangefarben Orchidee VAL ERI 2 SA PN 4
Ch Tirhan Travel Bug VAL ERI 1 SA PN 2 VACA
Ch Pienenpolun Arctic Princess VET ERI 1 SA ROP-VET.
Kasvattajaluokka:
Pienenpolun kennel KAS 1 KP ROP-KASV.

Valkoinen; Urokset:
Damirazin Edustuskelpoinen JUN ERI 1 SA PU 1 SERT ROP
Pasifixin Lumi Aatos NUO ERI 1 SA PU 2 VARA-SERT CACIB
Nartut:
Lumitarinan Elegantti Elena JUN ERI 1 SA PN 1 SERT VSP
Lumitarinan Diivan Kuiskaus NUO H